online web builder

BOMBER Q

Bombacı Q hapsoldu, lütfen onu kurtar!

KÜNYE & YARDIM

Adı: Bomber Q
Diğer Adı: Bombacı Q, : Bomb Humanity, 爆弾の翼, Bakudan no Tsubasa
Motoru: Construct 2
Platformları: Windows, Linux
Türü: Macera
Geliştiriciler; 
- Ayhan Gazi Gülcü
- Bahri Sertkaya

Tuşlar;
-
Fare / ekrana elinle basarak menüde gezme,
- Klavye ile karakterini yönetebilme,
Z: Bomba Koyar,

HAKKINDA

Eski oyunları seviyor ya da klasik sıkıcı bulmaca tarzındaki basit ve hemen biten oyunlardan sıkıldıysanız tam size göre yapılmış olan bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Umarızki bu oyunu seversiniz.

Oyunun ana sistemi aslında çok basit bir sistem olarak düşünülmüştür. Oyun içinde bomba koyarak önümüzdeki engelleri aşmaya çalışıyoruz. Oyun içinde zaman sistemin olmasıda oyunun zorluluğuna göre belirtilmiştir.

ÖYKÜSÜ

Bomber Q'nun öyküsü, aslında Japonya‘dan Matsumaru Eria‘ya uçak yoluyla gitmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu sefer de deniz manzarasının tadını çıkarmaya karar veriyor, daha önce hep deniz yoluyla gitmişti. Uçağa bindikten sonra, boş bir alana oturup sessiz sedasız manzaraya bakarak Matsumaru Eria‘nın başkenti olan Speed-Ka‘ya kadar gelmişti.

Gelgelelim asıl olaya, Prenses Aako Kamikaze tarafından hoş karşılanmıştı ve o meşhur sarayına götürülüp, aynı zamanda misafirperverliğini çok iyi göstermişti. Akşam saatlerinde Prenses Aako Kamikaze, Bombacı Q‘ya bir görev vereceğini söyledi. Görevi ise Xia Zou’s Acasia House adlı evi patlatmıştı. Göreve gitti ve o yeri iki bomba koyarak patlatmıştı, keşke bunu yapmasaydı. 

Patlama sonrası kendi hafızasını kaybetmiş vaziyette alternatif dünyaya ışınlanmış bir halde bulmuştu. Sizlerden bu kabus dolu bulmaca dünyasından Bomber Q’yu kurtarmanızı istiyoruz. 

BOL ŞANSLAR!

RESİMLER

Mobirise
Mobirise
Mobirise