free site templates

BOMBER Q

Bombacı Q hapsoldu, lütfen onu kurtar!

KÜNYE & YARDIM

Adı: Bomber Q
Diğer Adı: Bombacı Q, : Bomb Humanity, 爆弾の翼
Motoru: Construct 2
Platformları: Windows, Linux
Türü: Macera
Geliştiriciler; 
* Ayhan Gazi Gülcü (Kodlama)
* Bahri Sertkaya (Grafik Tasarımcısı)

Tuşlar;
FARE;
-
Fare / ekrana elinle basarak menüde gezme,

KLAVYE
- Yönlendirme Tuşları: Bombacı'yı yönetir.
- Z: Bomba Koyar.

HAKKINDA

Eski oyunları seviyor ya da klasik sıkıcı bulmaca tarzındaki basit ve hemen biten oyunlardan sıkıldıysanız tam size göre yapılmış olan bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Umarız ki bu oyunu seversiniz.

Oyunun ana sistemi aslında çok basit bir sistem olarak düşünülmüştür. Oyun içinde bomba koyarak önünüzdeki engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Oyun içinde zaman sistemin olması da oyunun zorluğuna göre belirtilmiştir.

ÖYKÜSÜ

Bomber Q'nun öyküsü, aslında Japonya‘dan Matsumaru Eria‘ya uçak yoluyla gitmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu sefer de deniz manzarasının tadını çıkarmaya karar veriyor, daha önce hep deniz yoluyla gitmişti. Uçağa bindikten sonra, boş bir alana oturup sessiz sedasız manzaraya bakarak Matsumaru Eria‘nın başkenti olan Speed-Ka‘ya kadar gelmişti.

Gelgelelim asıl olaya, Prenses Aako Kamikaze tarafından hoş karşılanmıştı ve Prenses onu meşhur sarayına götürmüş ve çok iyi bir misafirperverlik sergilemişti. Akşam saatlerinde Prenses Aako Kamikaze, Bombacı Q‘ya bir görev vereceğini söyledi. Görevi ise Xia Zou’s Acasia House adlı evi patlatmaktı. Göreve gitti ve o yeri iki bomba koyarak patlattı, keşke bunu yapmasaydı... 

Patlama sonrası kendini; hafızasını kaybetmiş vaziyette alternatif dünyaya ışınlanmış bir halde bulmuştu. Sizlerden bu kabus dolu bulmaca dünyasından Bombacı Q’yu kurtarmanızı istiyoruz. 

BOL ŞANSLAR!

RESİMLER

Mobirise
Mobirise
Mobirise

EDİN

REKLAM