Rijitsu - Nostalji Yap, Modern Oyna | Bombacı Q
Anasayfa | Oyunlarımız | Bombacı Q

Bombacı Q

Bombacı Q hapsoldu, lütfen onu kurtar!

Windows Linux Kaynak Kodu

Bombacı Q Nasıl Oynanır?

Bu oyun klavye ve fare ile oynanmaktadır.
Tuşlar;

  • Yönlendirme Tuşu: Karakteri hareket ettirir
  • Z: Bomba Koyar
  • Enter: Menüde seçim yapar

Bombacı Q Hakkında

Eski oyunları seviyor ya da klasik sıkıcı bulmaca tarzındaki basit ve hemen biten oyunlardan sıkıldıysanız tam size göre yapılmış olan bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Umarızki bu oyunu seversiniz.

Oyunun ana sistemi aslında çok basit bir sistem olarak düşünülmüştür. Oyun içinde bomba koyarak önümüzdeki engelleri aşmaya çalışıyoruz. Oyun içinde zaman sistemin olmasıda oyunun zorluluğuna göre belirtilmiştir.

Bombacı Q Öyküsü

Bombacı Q'nun öyküsü, aslında Japonya‘dan Matsumaru Eria‘ya uçak yoluyla gitmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu sefer de deniz manzarasının tadını çıkarmaya karar veriyor, daha önce hep deniz yoluyla gitmişti. Uçağa bindikten sonra, boş bir alana oturup sessiz sedasız manzaraya bakarak Matsumaru Eria‘nın başkenti olan Speed-Ka‘ya kadar gelmişti.

Gelgelelim asıl olaya, Prenses Aako Kamikaze tarafından hoş karşılanmıştı ve o meşhur sarayına götürülüp, aynı zamanda misafirperverliğini çok iyi göstermişti. Akşam saatlerinde Prenses Aako Kamikaze, Bombacı Q‘ya bir görev vereceğini söyledi. Görevi ise Xia Zou’s Acasia House adlı evi patlatmıştı. Göreve gitti ve o yeri iki bomba koyarak patlatmıştı, keşke bunu yapmasaydı.

Patlama sonrası kendi hafızasını kaybetmiş vaziyette alternatif dünyaya ışınlanmış bir halde bulmuştu. Sizlerden bu kabus dolu bulmaca dünyasından Bombacı Q’yu kurtarmanızı istiyoruz.

BOL ŞANSLAR!

Bombacı Q Resimleri

Bomber Q Menü
Bomber Q Ayarlar
Bomber Q Öyküsü
Bomber Q Bölüm 005/100
Anti-Zeko Adventure Bölüm 019/100
Anti-Zeko Adventure Bölüm 023/100

Bombacı Q Edin

Windows Linux Kaynak Kodu

Bombacı Q GitHub