free css templates

GÖKKUŞAĞININ ALTINDAKİ GİZEM

Awakening ekibinin hayata tutunma macerası...

KÜNYE & YARDIM

Adı: Gökkuşağının Altındaki Gizem
Diğer Adı: Rainbow's Big Adventure, Rainbow's Underground Secret, レインボーの冒険
Motoru: Construct 2
Platformları: WindowsLinux, Android
Türü: Görsel Roman
Geliştiriciler; 
* Ayhan Gazi Gülcü (Kodlama)

Tuşlar;
FARE;
-
Fare ile oynama

HAKKINDA

Bir zamanlar mutlu mesutlu yaşayan Japonya ve Türkiye halkı 2021 yılında Dünya’daki yiyeceklerin bir anda tamamen zehirli hale gelmesiyle birlikte hem aç kalacaklar ve hem de dışarıdaki tonla düşmanları savunacaklar, bakalım bu hayat savaşını kimler kazanacak?

ÖYKÜSÜ

Yıl 2021...

Her şey Kiyora Kodomo yaşadığı memleketten yani Matsumaru Eria'dan Japonya'ya geri dönmesiyle başlar. O gün sabah eve döndüğümde çiftlikte her şey yolundaydı, akşam olduğunda yemek yemeden önce televizyonda bir haber görmesiyle bağırması bir oldu.

Haber İçeriği;

"Selim GÜLERYÜZ, Akşam yemeğini yemek için evinin yanında ki bahçesine gider. Yemekte ne yapacağını düşünürken birden çok güzel olan daha önce görmediği zehirli olan bitkiyi görür büyük bir sevinçle toplamaya başlar. Aklından zehirleneceği hiç geçmez. Daha sonra topladığı yiyeceklerle güzel bir akşam yemeği yapar. 5. ve ya 6. lokmasını yerken terlediğini vücudunun bitkin düştüğü fark eder ve hemen zehirlendiğini anlar, artık tükenmek de olduğundan zar zor evine gelir ve 112 ambulansı arar. Bu arada çok zor konuşuyordur ve zorla nefes alıyordur. 

Hastaneye giderken birden o zehirli bitkilerin hareket ettiğini görürler fakat gözlerine inanamazlar, çevredeki bitkiler önce ambulansa kendi salyalarını akıtır, şoför biraz akılsızlık yaparak tüm silecekleri çalıştırınca camlar kirlenir. Daha sonra aynı bitkiler bu sefer toprağın altından çıkarak ambulansı yerin dibine çeker. Haliyle de bu durumda ambulansın içindeki herkesin hayatı son bulur."

Haberinden sonra hiç kimse bunun olmasını beklemiyordu bile...

REKLAM