free css templates

KULLANIM POLİTİKASI

Bu sayfada bizim tarafımızdan yapılan projeyi kullanırken bilmeniz ve uymanız gereken kullanım sözleşmesidir. Bu sözleşmeye göre yapılan anlaşmalara uyulmazsa tarafımızca tek taraflı hakkınızı yoksayacağız.

KURALLAR

1: Bizim tarafımızdan yapılan oyunların son sürümünden sonra tam bir sene geçince açık kaynak kodları açılmaktadır ama bazı durumlarda bu kural yoksayılarak yapılmıştır. Bu kurallara göre, oyun hala satılıyorsa ve oyun hala aktifse o zaman kodlarını açamayız. Oyunun aktifliği bittikten tam 5 ay sonra oyunun kodları açılacaktır. Oyunlarımız ücretli ya da ücretsiz olması kaynağı açmasına bir engel teşkil etmeyecektir, oyunların kaynak kod lisansı LGPL'dir. 

2: Bizim tarafımızdan geliştirilmiş olan oyunları başka bir mecrada yayınlamanız için izin almanız gerekmemektedir, fakat oyunu tanıtırken +18 metaryel kullanamazsınız buna küfür ve argoda dahildir. Herkes videosunu ya da içeriğini üretebilir oyunun seslerini, müziklerini kullanabilirsiniz bu konuda hiçbir sakıncası yoktur. 

3: Bizim tarafımızdan geliştirilmiş olan oyunlarımızın üzerinden troll ve kandırmaca içerik üretmeye bir hakkı yoktur, hiçbir zaman bu tarz içeriklere tolerans göstermeyeceğiz. Gördüğümüz an kaldırılması için gereken mecralara bildirilecektir ve aynı zamanda yapılan içeriğin barındırdığı kendi siteniz ise, sunucu yönetimine bildirilecektir. 

4: Yaptığımız oyunları korsan olarak yayınlamaya bir hakkınız var ama oyunu daha sonra satın alma bağlantılarını ekleme şartıyla izin verilecektir. Eğer, oyunun satın alma bağlantıları o konu içerisinde yoksa sonuna kadar kaldırılması için üzerine gidilecektir. Tabii, korsan oyunculara kızmıyoruz. Onlar önce oyunu oynar ve bitirmeye çalışır, zaten beğenen kişi her türlü oyunu satın alacaktır. 

5: Bizim tarafımızdan geliştirilmekte olan oyunlarımızın bir verisini izinsiz yayınlamaya bir hakkınız yoktur, bunu yaparsanız sadece kendinizi kandırırsınız ve yaptığınızla kalırsınız. 

6: Bizim geliştirip iptal ettiğimiz ya da tamamen tamamladığımız ücretsiz oyunları kullanabilirsiniz, o oyunlar kamu malı değildir. Halkın malıdır, dilediğiniz şekilde +18 materyal olmadığı sürece reklamını yapmakla özgürsünüz. Eğer kodları açıksa karıştırıp daha iyisini bile yapabilirsiniz. 

7: Hayran yapımı oyunlarına karşı bir tek sert duruşumuz olacak, o da oyunu yaptıktan sonra eğer satacaksanız mutlaka bizlere iletişime geçmenizi öneririz. Aksi taktirde oyunu sattığınız an kazancınızın %50'si bizim olur, eğer ödeme yapılmaz ise oyunun satış hakkı engellenmesi için elimizden geleni yapacağız.