web builder

KULLANIM POLİTİKASI

Bu sayfada ekibimiz tarafından yapılan projeleri kullanırken bilmeniz ve uymanız gereken kullanım sözleşmesi bulunmaktadır. Bu sözleşmeye göre yapılan anlaşmalara uyulmazsa tarafımızca, anlaşmayı ihlal eden kişilerin hakları tek taraflı olarak yok sayılacaktır.

KURALLAR

1: Rijitsu tarafından yapılan oyunların son sürümünün yayınlanmasından tam 1 sene sonra, bu oyunların açık kaynak kodları açılmaktadır; ancak bazı durumlarda bu kural yoksayılarak açık kaynak kodları daha erken açılmıştır. Bu kurallara göre; oyun hala satılıyorsa ve oyun hala aktifse oyun kodlarını açamayız. Oyunun aktifliği bittikten tam 5 ay sonra oyunun kodları açılacaktır. Oyunlarımız ücretli ya da ücretsiz olması kaynağın açılmasına bir engel teşkil etmeyecektir. Oyunların kaynak kod lisansı LGPL'dir. 

2: Rijitsu tarafından geliştirilmiş olan oyunları başka bir mecrada yayınlayabilmek için izin almanız şart değildir; fakat oyunu tanıtırken +18 metaryel kullanamazsınız, buna küfür ve argoda dahildir. Herkes videosunu ya da içeriğini üretebilir, oyunun seslerini, müziklerini kullanabilir. Bu konuda hiçbir sorun yoktur. 

3: Rijitsu tarafından geliştirilmiş olan oyunlar üzerinden troll ve kandırmaca içerik üretmeye hiçkimsenin hakkı yoktur, hiçbir zaman bu tarz içeriklere tolerans gösterilmeyecektir. Bu tarz içeriklerin fark edildiği an kaldırılması için gereken mecralara başvuru yapılacak ve aynı zamanda yapılan içerik özel bir sitede yayınlanmışsa, bu durum sunucu yönetimine bildirilecektir. 

4: Rijitsu tarafından yapılan oyunları korsan olarak yayınlamaya hakkınız vardır; ancak oyunun satın alma bağlantılarını ekleme şartıyla buna izin verilecektir. Eğer oyunun satın alma bağlantıları yaptığınız yayın içerisinde bulunmuyorsa, içeriğinizin kaldırılması için sonuna kadar üzerine gidilecektir. Tabii korsan oyunculara kızmıyoruz; onlar önce oyunu oynar ve bitirmeye çalışır, beğenen kişiler de istedikleri takdirde oyunu satınalabilecektirler. 

5: Rijitsu tarafından geliştirilmekte olan oyunların herhangi bir verisini izinsiz yayınlama hakkınız yoktur, bunu yaparsanız sadece kendinizi kandırırsınız ve yaptığınızla kalırsınız. 

6: Rijitsu tarafından geliştirip iptal edilen ya da tamamen tamamlanmış olan ücretsiz oyunları kullanabilirsiniz, bu oyunlar halkın malı sayılır, dilediğiniz şekilde (+18 materyal olmadığı sürece) reklamını yapmakta özgürsünüz. Eğer bu oyunların kodları açıksa, onları karıştırabilir hatta geliştirmeyi deneyebilirsiniz. 

7: Hayran yapımı oyunlarına karşı bir tek sert duruşumuz olacak, o da; oyunu yaptıktan sonra eğer satacaksanız mutlaka bizlere iletişime geçmenizi öneririz. Aksi taktirde oyunu sattığınız an kazancınızın %50'si bizim olur, eğer ödeme yapılmaz ise oyunun satış hakkı engellenmesi için elimizden geleni yapacağız.

REKLAM