free css templates

LABYRINTH OF PRINCESS REMIX

Kral tarafından hapsedilen prenses, kendi başına kaçarken tuzaklarla dolu bir labirentin içine düşer. Bakalım prensesimizi bu labirentten kurtarabilecek misiniz?

KÜNYE & YARDIM

Adı: Labyrinth of Princess Remix
Diğer Adı: Labirent Kraliçesi Remix, 迷路の姫
Motoru: Construct 2
Platformları: Windows, Linux
Türleri: Bulmaca, Labirent
Geliştiriciler; 
* Ayhan Gazi Gülcü (Kodlama) (Proje Yönetimi)
* Baturhan Yondemir (Grafik Tasarımcısı)
* İbrahim Balkıs (İngilizce Tercüme)
* Kadir Çakır (Grafik Tasarımcısı)
* Yusuf Söğüt (Müzik Tasarımcısı)

Tuşlar;
FARE;
-
Fare / ekrana elinle basarak menüde gezme,

KLAVYE
Yönlendirme Tuşları:  Aimi'yi yönetir.

HAKKINDA

Bu oyunumuz, Matsumaru Eria adındaki hayali ülkemizde savaş sonrasını konu alan bir oyundur. Oyun tamamen tamamlanmadı ama en kısa zamanda tekrar yapımına başlanıp, tüm hatalarını imha edilerek ve yenilenmiş haritalarıyla, yeni mekan tasarımlarıyla sizlere sunulacak.

ÖYKÜSÜ

Oyunumuz Aimi Kamikaze’nin ilk prenses olduğu dönemlerde geçiyor. Olay Aako ve Aimi Kamikaze’nin ülkedeki insanların oylarıyla Prenses seçilmesiyle başlamıştır. İkisinin de geleceğe dair planları vardır. İkisine de belli bir zaman tanınmıştır.

O süreç boyunca Matsumaru Holding College okul müdürü olan Ninjahama Matsuyama tarafından yönetilmiştir. Bu dönem boyunca halk istediğini yapsa da zamanla Kral, halkın sorunlarından bıkıp istediği rahatlığa kavuşmak için kötülük yapmaya başlamıştır.  Bunun üzerine iki prenses de kaleye hapsedilmiştir. Aimi Kamikaze bunun üzerine sinirlenip, kaleyi terk ederken kendini bulmacalarla dolu bir alanda bulmuştur. Kısaca; bir prensesin tuzaklarla dolu labirentten kaçışına yardım edeceğiz.

RESİMLER

Mobirise
Mobirise
Mobirise

EDİN

REKLAM